اما او باید با ایمان بخواهد و در فکر خود شک نداشته باشد، چون آدم شکاک مانند موج درياست. 
خدا عاشق لحظه ای است که ما شجاعانه دعا می کنیم و اجازه نمی دهیم شک بر آن سایه بیافکند. من دوست دارم اینطور فکر کنم که خدا ما را دعوت می کند به شیوه ای دعا کنیم تا آنچه را که در درونمان، ما را به وحشت می اندازد،  ما آن را به وحشت اندازیم! شاید سختی ها شما را متلاطم کرده باشد  شاید راه کاملا تاریک و خطرناک به نظر می رسد، 
اما در این لحظه خیلی مهم است که در دعا باشید دعایی که گوشهایتان مبهوت آن شود و قلب هايتان با شنیدن دعایی که از دهان خارج میشود به هیجان آید.

آن وقت این مهم را با تمامی دل و جان خود خواهید چشید که  سرور و هادی راه ما ، با ما است تا راه ما را باز نماید، تا بدون ترس و تردید به مسیر خود ادامه دهیم و به مقصد برسیم ، خدا عاشق لحظه ای است که ما شجاعانه دعا می کنیم و اجازه نمی دهیم شک بر آن سایه بیفکند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هدف صنعت قفسه بندي دژپاد اسپرت دوربین | ویدئو دیتا پروژکتور ، وایت برد هوشمند و پرده نمایش ، ویدئو دیتا پروژکتور ، وایت برد هوشمند ، پرده نمایش دانلود نمونه سوالات استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش خانه های هوشمند نرم افزار جامع مدیریت مجتمع های تجاری سانا Maria زنان لیست سايت رسمي رسيور discovery